Nawozy

Sprzedaż nawozów.

Nawozy

1.

W ofercie posiadamy nawozy czołowych producentów, m.in: Grupa Azoty, Agrolider, Polifoska.

Szczegółowa lista producentów dostępna jest w dalszej części strony.

Oferta nawozów

2.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno preparaty jednoskładnikowe, jak i wieloskładnikowe.

Kontakt

3.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty, prosimy o kontakt na dane podane w dalszej części podstrony.

OFERUJEMY NAWOZY NASTĘPUJĄCYCH MAREK:

4.
5.

Skontaktuj się ze specjalistami

Izabela Materla

siedziba firmy w Księżym Lesie

tel. 77 405 68 21
tel. 603 083 118
e-mail: i.materla@agrocentrum.net

Maria Żyłka

siedziba firmy w Księżym Lesie

tel. 77 405 68 11
e-mail: m.zylka@agrocentrum.net

Waldemar Bencal

region: południowo-wschodnie opolskie

tel. 784 052 608
e-mail: w.bencal@agrocentrum.net

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie

tel. 784 052 601
e-mail: p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie

tel. 601 733 076
e-mail: d.bachen@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki

region: północno-zachodnie opolskie

tel. 601 298 806
e-mail: g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora

region: śląskie

tel. 784 323 979
e-mail: m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk

region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie

tel. 603 055 323
e-mail: m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk

region: północne śląskie, świętokrzyski, łódzkie, małopolskie

tel. 603 571 870
e-mail: p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie

tel. 607 050 602
e-mail: l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek

region: Brzeg

tel. 600 954 667
e-mail: m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz

region: Olesno, Dobrodzień, Opole

tel. 667 304 333
e-mail: m.bensz@agrocentrum.net

Grzegorz Grzegorzewicz

region: Głubczyce, Racibórz

tel. 601 363 398
e-mail: g.grzegorzewicz@agrocentrum.net