Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

1.

Agrocentrum Sp. z o.o.

Olszowa, ul. Księży Las 1
47 – 100 Strzelce Opolskie
NIP: 756 – 18 – 36 – 165
REGON: 532309576

KRS: 0000107355
Wpisany w Sądzie Rejonowym w Opolu
Kapitał zakładowy: 990 000,00 zł
Kapitał wpłacony: 990 000,00 zł

Dane kontaktowe

2.

Aleksander Materla

Prezes zarządu
tel. 77 405 68 00
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Sławomir Pala

Członek zarządu/Dyrektor handlowy
tel. 77 405 68 00
e-mail: dyrektor@agrocentrum.net

Włodzimierz Trela

Członek zarządu
tel. 77 405 68 00
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Krzysztof Marek

kierownik działu sprzedaży
obsługiwany region: Strzelce Opolskie
tel. 606 877 354
tel. 77 405 68 10
e-mail: k.marek@agrocentrum.net

Piotr Grubiak

przedstawiciel handlowy
obsługiwany region: Nysa, Prudnik, Krapkowice, Głubczyce, Pawłowiczki
tel. 601 732 887
tel. 77 405 68 27
e-mail: p.grubiak@agrocentrum.net

Grzegorz Listowski

przedstawiciel handlowy
obsługiwany region: Opole, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Olesno,
Lubliniec, Kłobuck, Tarnowskie Góry, Kępno, Wieluń
tel. 697 364 555
tel. 77 405 68 27
e-mail: g.listowski@agrocentrum.net

Marek Nogaj

przedstawiciel handlowy
obsługiwany region: Racibórz, Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Baborów, Kietrz
tel. 601 904 343
tel. 77 405 68 27
e-mail: m.nogaj@agrocentrum.net

Dariusz Gajda

kierownik działu serwisu i części zamiennych
tel. 603 050 722
tel. 77 405 68 13
e-mail: d.gajda@agrocentrum.net

 

Dariusz Gajda

kierownik działu serwisu i części zamiennych
tel. 603 050 722
tel. 77 405 68 13
e-mail: d.gajda@agrocentrum.net

Robert Cygan

specjalista ds. części zamiennych
tel. 601 312 508
tel. 77 405 68 28
e-mail: r.cygan@agrocentrum.net

Anna Tymrakiewicz

specjalista ds. części zamiennych
tel. 607 200 414
tel. 77 405 68 28
e-mail: a.tymrakiewicz@agrocentrum.net

Ewa Marek

tel. 77 405 68 18
e-mail: e.marek@agrocentrum.net
e-mail: biuro@agrocentrum.net

Magda Muskała

siedziba firmy w Księżym Lesie
tel. 77 405 68 11
e-mail: m.muskala@agrocentrum.net

Rafał Żołnierz

dział doradztwa rolniczego
tel. 77 405 68 30
tel. 601 235 534
e-mail: r.zolnierz@agrocentrum.net

Regionalni przedstawiciele handlowi w terenie:

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail: p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail: d.bachen@agrocentrum.net

Waldemar Bencal

region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail: w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki

region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail: g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora

region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail: m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk

region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail: m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk

region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722
e-mail: p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602
e-mail: l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek

region: Brzeg, Strzelin, Oława, Namysłów
tel. 600 954 667
e-mail: m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz

region: Olesno, Dobrodzień, Opole
tel. 667 304 333
e-mail: m.bensz@agrocentrum.net

Grzegorz Grzegorzewicz

region: Głubczyce, Racibórz
tel. 601 363 398
e-mail: g.grzegorzewicz@agrocentrum.net

Izabela Materla

tel. 77 405 68 21
tel. 603 083 118
e-mail: i.materla@agrocentrum.net

Anna Szopa-Halek

tel. 77 405 68 31
e-mail: a.szopa@agrocentrum.net

Regionalni przedstawiciele handlowi w terenie:

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail: p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail: d.bachen@agrocentrum.net

Waldemar Bencal

region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail: w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki

region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail: g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora

region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail: m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk

region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail: m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk

region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722
e-mail: p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602
e-mail: l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marek Bensz

region: Olesno, Dobrodzień, Opole
tel. 667 304 333
e-mail: m.bensz@agrocentrum.net

Marcin Gacek

region: Brzeg, Strzelin, Oława, Namysłów
tel. 600 954 667
e-mail: m.gacek@agrocentrum.net

Grzegorz Grzegorzewicz

region: Głubczyce, Racibórz
tel. 601 363 398
e-mail: g.grzegorzewicz@agrocentrum.net

Edward Sobczyk

kontrakty
tel. 77 405 68 23
tel. 723 038 153
e-mail: e.sobczyk@agrocentrum.net

Julia Sowa

rozliczenia
tel. 77 405 68 19
e-mail: j.sowa@agrocentrum.net

Teresa Trałka-Szczyrba

tel. 77 405 68 20
e-mail: t.tralka@agrocentrum.net

Regionalni przedstawiciele handlowi w terenie:

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail: p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail: d.bachen@agrocentrum.net

Waldemar Bencal

region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail: w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki

region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail: g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora

region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail: m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk

region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail: m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk

region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722
e-mail: p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski

region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602
e-mail: l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek

region: Brzeg, Strzelin, Oława, Namysłów
tel. 600 954 667
e-mail: m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz

region: Olesno, Dobrodzień, Opole
tel. 667 304 333
e-mail: m.bensz@agrocentrum.net

Grzegorz Grzegorzewicz

region: Głubczyce, Racibórz
tel. 601 363 398
e-mail: g.grzegorzewicz@agrocentrum.net

Księgowość

Agnieszka Zdobylak

tel. 77 405 68 32
e-mail: a.zdobylak@agrocentrum.net

Iwona Szoprun

tel. 77 405 68 22
e-mail: i.szoprun@agrocentrum.net

Controlling

Mariola Kwosek

tel. 77 405 68 25
e-mail: m.kwosek@agrocentrum.net

Strzelce Opolskie – punkt sprzedaży hurtowej i detalicznej

Plac Targowy 2,
47-100 Strzelce Opolskie
e-mail: strzelce@agrocentrum.net

Leszek Karpa

tel. 77 463 84 96
e-mail: l.karpa@agrocentrum.net

Trawniki – punkt sprzedaży hurtowej i detalicznej

ul. Leśna 50
47-270 Trawniki
tel. 77 487 71 24
e-mail: trawniki@agrocentrum.net

Waldemar Bencal

tel. 784 052 608
e-mail: w.bencal@agrocentrum.net

Lista kontaktów

Formularz kontaktowy

3.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij pola i wybierz temat,
aby otrzymać odpowiedź z naszego serwisu.

Nasi Partnerzy

4.

Jesteśmy partnerem biznesowym firm krajowych i zagranicznych.
Zapraszamy do współpracy.