Aktualności

Aktualności oraz przydatne informacje.

MODYFIKACJE ŁADOWACZY O ŚREDNIEJ SPECYFIKACJI MARKI CASE IH NA SEZON 2024

Gama modeli zwiększa się o dwa nowe modele i obejmuje łącznie 16 modeli. Nowa konstrukcja wysięgnika poprawia widoczność i udźwig. Udoskonalenia obejmują siłowniki podnoszenia, belkę poprzeczną i poprowadzenie przewodów.

W ładowaczach o średniej specyfikacji serii U marki Case IH rocznika modelowego 2024, przeznaczonych do ciągników Vestrum, Maxxum, ciągników Puma o krótkim rozstawie osi, a także ciągników Farmall A, Farmall C i Luxxum wprowadzono udoskonalenia zwiększające widoczność, wytrzymałość i osiągi oraz zwiększono gamę modeli.

Pierwszym nowym modelem jest ładowacz L4215U bez układu samopoziomowania o udźwigu 1,5 t i wysokości podnoszenia 4,2 m, który jest przeznaczony do ciągników Vestrum, Maxxum i ciągników Puma o krótkim rozstawie osi. Nowością jest również model L4525U o udźwigu 2,5 t i wysokości podnoszenia 4,5 m z mechaniczny system samopoziomowania. Jest on przeznaczony do ciągników Puma o krótkim rozstawie osi i jest ładowaczem o najwyższym udźwigu przeznaczonym do tych modeli ciągników. Wraz z nowymi modelami seria U MY24 ładowaczy marki Case IH obejmuje teraz 16 modeli, które są przeznaczone do wielu modeli ciągników i spełniają wszystkie wymogi klientów.

We wszystkich nowych ładowaczach serii U MY24 zastosowano nową konstrukcję wysięgnika o pochylonej środkowej części, co pozwoliło uzyskać trzyczęściowy wysięgnik, który zapewnia lepszą widoczność do przodu i obniżono o 12 cm belkę poprzeczną. Nowy kształt zwiększa siłę i wytrzymałość i podąża za profilem maski silnika w ciągniku, w którym ładowacz jest zamontowany. Ponadto udoskonalony proces lakierowania pozwolił osiągnąć bardziej wytrzymałą powłokę i rozróżnienie części ruchomych ładowacza od nieruchomych.

Dzięki podniesionym siłownikom podnoszenia wyeliminowano ryzyko ich kontaktu z przednimi kołami i błotnikami ciągnika, natomiast zmieniony sposób poprowadzenia węży hydraulicznych ogranicza ryzyko kontaktu z ciągnikiem i nie zasłania reflektorów. Zmodyfikowanie punktów montażu kozła łożyskowego siłownika na przegubach wysięgnika zwiększyło powierzchnię zastosowanych w nich łożysk; w modelach z systemem samopoziomowania zastosowano kuty przegub obrotowy. Nowa konstrukcja osłon zapewnia lepszą ochronę węży hydraulicznych.

Zmodyfikowane ładowacze serii U MY24 są już dostępne w sprzedaży.