Aktualności

Aktualności oraz przydatne informacje.

„Oktoberfest 2023” z marką CaseIH w Agrocentrum

Marka Case IH organizatorem akcji „Oktoberfest” 04.11.2023

Marka Case IH, światowy lider w produkcji sprzętu rolniczego, po raz kolejny zaprasza swoich Klientów i Partnerów na spotkania w ramach corocznego święta piwa. „Oktoberfest” 2023 w duchu #redpower to wydarzenie o wyjątkowym, bo integracyjnym charakterze, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań. Impreza tradycyjnie już odbędzie się jesienią i po raz kolejny zgromadzi wokół siebie fanów najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych maszyn rolniczych oraz browarnictwa. Wydarzenie składać się będzie z lokalnych spotkań w przyjacielskiej atmosferze, organizowanych przez członków sieci dealerskiej marki.
O terminie wydarzenia i szczegółach dotyczących spotkania będziemy informować w naszych kanałach informacyjnych.
Wydarzenie skierowane jest do Przyjaciół marki, Klientów zainteresowanych obsługą posprzedażową, szkoleniami dotyczącymi zakupionych produktów czy po prostu dobrą zabawą w niepowtarzalnej atmosferze. Podczas spotkań nie zabraknie okazji do inspirujących rozmów o rolnictwie, degustacji piwa i wielu lokalnych akcentów. Co jednak najważniejsze, w poszczególnych lokalizacjach wszyscy Goście mogą spodziewać się prezentacji i premier produktowych, elementów związanych z rolnictwem precyzyjnym oraz technologią Connect Room, wykładów cenionych profesorów, a nawet spotkań ze znanymi osobistościami i sportowcami.
„W Case IH zawsze kierujemy się nieszablonowym podejściem do akcji promocyjnych oraz stawiamy na doskonały kontakt z Klientami. To właśnie te cechy, w połączeniu z najwyższą jakością produktów, stanowią o wyjątkowości naszej marki. Coroczne spotkania, organizowane pod hasłem Oktoberfest, to dla nas przede wszystkim okazja do lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań rolników oraz dostarczenia im nie tylko produktów, ale także wartości dodanej i wsparcia. Jesteśmy dumni z możliwości budowania relacji opartych na zaufaniu i partnerskiej współpracy z Odbiorcami w całej Polsce” – komentuje Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH Poland.